Fenerbahçe’de Alarm

Sezonun ilk haftasında Göztepe deplasmanından beraberlikle dönen Fenerbahçe’nin beklenilenin altında bir performans çizmesi, Aykut Kocaman’ı da tedirgin etti.

Kaleci Volkan yediği hatalı golle, Göztepe’yi oyuna ortak eden Sarı Lacivertli takımda, bu hafta oynanacak olan Trabzonspor karşılaşmasında kale yeni eldiven Kameni’ye emanet edilebilir.

Bunun yanı sıra orta sahada Mehmet Topal ve Josef tercihiyle oyuna başlayan ancak bu senede bu hattan verim alamayan Sarı Lacivertli takımda, bu bölgede de bir değişiklik yaşanması beklenebilir.

Önümüzdeki hafta Trabzonspor’u kendi sahasında ağırlayacak olan Fenerbahçe’yi oldukça önemli bir karşılaşma bekliyor. Bu hafta izlediğimiz Trabzonspor’un açıkçası, Kadıköy’de Fenerbahçe’yi ciddi derecede zorlayacağını söyleyebiliriz.

Bu nedenle Fenerbahçe’nin asıl sınavının bu karşılaşma olacağını söyleyebiliriz.

UEFA Avrupa Ligi’nde play-off mücadelesinde Vardar ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe, Soldado’nun transferiyle UEFA’ya verdiği listede de değişiklik yapmak zorunda kaldı.

Daha önce kadroda yer alan Miroslav Stoch’un Slavia Prag’a satılmasının ardından yeni transfer Soldado’da bu oyuncunun yerine yazılmış oldu.

Bu durumda Perşembe Günü Aykut Kocaman’ın forma vermesi halinde Soldado kadroda yer alabilecek.

Fenerbahçe’nin bir başka yeni transferi olan Giuliano’da antrenmanlara başladı. 27 yaşındaki oyuncu, daha önce Fenerbahçe’de forma giymiş efsane kaptan Alex’in doğduğu şehirde doğmuş ve kendisinin Fenerbahçe’ye geldiği yaşta Sarı Lacivertli kulübe gelmiş oldu. Aynı zamanda da Alex’in ilk geldiği zaman giydiği 20 numaralı formayı giyecek olan Giuliano’dan çok şey bekleniyor.

Göztepe maçında alınan beraberlikten sonra takıma moral veren deneyimli teknik adam Aykut Kocaman, Perşembe ve sonrasında oynanacak olan Trabzonspor maçına kadar oyuncuların toparlanmasını da istedi.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna