Fenerbahçe Sezona Hızlı Girdi

Çiçeği burnunda teknik direktörü Aykut Kocaman ve yeni transferleriyle yeni sezon çalışmalarına devam eden Fenerbahçe’de şu ana kadar yapılan antrenmanlarda bütün oyuncuların iştahla çalışması Aykut Hoca’yı da oldukça memnun etti.

Bu sene Bundesliga temsilcilerinden Hoffenheim’in genç teknik direktörünün kullandığı drone sistemiyle Topuk Yaylasındaki idmanlarına başlayacak olan Aykut Kocaman, tüm yenilikleri de takip etmeye devam ediyor. İdmanları ve oynanan bazı hazırlık maçlarını bu sistemle kayıt altına alacak olan Hoca, maçlardan sonra da oyuncularıyla pozisyon çalışmaları yapacak.

Fenerbahçe’nin bu gün ki gündeminde ise Juventus’tan kendi isteğiyle ayrılan Dani Alves var. Brezilyalı oyuncuyla ilgilendiği belirtilen Fenerbahçe’nin oyuncu için ısınma turlarına da başladığı gelen haberler arasında ancak Dirar’ın transferinin ardından bu gelişmenin olması biraz zor gibi duruyor.

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman imza töreninde, sezon içinde oynayacakları oyun sistemini anlatırken, hem ofansif hem de defansif anlamda birlikte hareket eden ve devamlı derinlik içinde olan bir takım yaratmak istediğinin sinyallerini vermişti. Bunula beraber özellikle takıma nokta santrafor transferi için çalışmaların devam ettiğini belirtirken, bu transferinde sadece Fenerbahçe için değil, tüm takımlar için zor olacağını da sözlerine eklemişti.

Takımda Musa Sow’un durumunun belirsizliğini koruması, Emenike’nin de gönderilecekler listesinde olması nedeniyle, her gün yeni isimler için çalışmalarına devam eden Fenerbahçe’nin gündemine giren yeni isim Akhisarlı Ricardo Vaz Te oldu.

İzmir temsilcisiyle sözleşmesi sona eren oyuncuyla temasa geçen yönetimin bu oyuncuya karşı coşkusunun, oyuncunun bonservis bedeli olmaması durumundan olabilir. Bildiğiniz gibi finansal fair – play gereği, Fenerbahçe ve diğer takımların transfer yapmaları için önce oyuncu satmaları gerekiyor.

Volkan Demirel’e de yarışacak bir kaleci bulmak için çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, bir süredir görüştüğü Carlos Kameni transferini de bitirmek üzere. Birkaç gün içerisinde bu transferin de son durumu belli olacak.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna