Fenerbahçe Sahada Kara Bulutlar Arkasında!

Lige ara verilmeden hemen önce sahasında ağırladığı Konyaspor’a mağlup olan ve oldukça sıkıntılı bir karşılaşma çıkaran Fenerbahçe, bu hafta Karabük deplasmanında puan arayacak.

Lig ile arasındaki tüm bağını koparan takımın durumuna artık başka bir şekilde yaklaşmamız gerekiyor, çünkü özellikle İstanbul takımlarının lig yarışı devam ederken herhangi bir iddiasının kalmaması genelde takımları oldukça kötü etkiledi. Bunun örneklerini geçtiğimiz senelerde sıkça yaşadık. Bu karşılaşmada da muhtemelen Fenerbahçe, Konyaspor maçının dışında bir görüntü vermeyecektir.

Karabükspor – Fenerbahçe

Orta sıralarda bir ileri bir geri hareket halinde olan Karabükspor, bu karşılaşmada hem içerde oynamanın verdiği avantajla hem de Fenerbahçe’nin son durumu nedeniyle maçın favorisi oluyor. Muhtemelen iç sahada kazanmak isteyecek bir Karabük Cumartesi sahada olacaktır.

Bu karşılaşmada taraf bahsinden ziyade karşılıklı atılacak gollere odaklanmak çok daha doğru olacaktır. İki takımın da bahsettiğimiz gibi son durumlarına bakıldığında, bu karşılaşmanın tek anahtarının gol olduğu zaten ortada olan bir gerçek.

İki takımın aralarında oynadıkları son 10 karşılaşmanın 6’sını Fenerbahçe’nin alması elbette önemli ancak bu maçlarda 8 maçın 2,5 üstüne çıkması, Cumartesi için daha iyi bir işaret.

Bu maç enteresan canlı bahislere yer verebilir. Maç boyunca takipte kalmanızı öneririz.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna