Fenerbahçe Rotayı Etoo’ya Çevirebilir

Fenerbahçe ligin  son 6 haftasında yaptığı çıkışla birden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve takımda gözle görülür bir toparlanma olduğu kesin ancak forvette oynayan Janssen ve Negredo’dan verim alınamaması, Sarı Lacivertli takımı devre arasında alternatif bir isme itebilir.

Bu oyuncuların başında da Antalyaspor’lu Eto’o bulunuyor. Antalyaspor’a geldiği günden beri pozitif katkılar yapan oyuncunun geçtiğimiz günlerde Başkan Ali Şafak Öztürk’ün istifasının ardından takımda kalmak istemediği ve gelebilecek bir teklife sıcak baktığı biliniyor.

 Tabii Fenerbahçe cephesinde bu pozisyon oldukça zengin ve Kamerunlu oyuncu geldiğinde takımda şu anda görev yapan oyunculardan birinin kenara oturması gerekecek. Bu durumda da Aykut Kocaman mevcut sistemini bozmak istemez diye düşünebiliriz; çünkü zaten şu anda halledilmemiş bir Valbuena krizi varken, bir de Eto’o yla uğraşma takımın bütünlüğünü sarsabilir.

Oynayacakları kupa maçının ardından 4 Ocak’ta kamp çalışmalarına balayacak olan Fenerbahçe’de bir yandan da son 6 maçta sure alamayan Ozan Tufan’ın da gönderilmesi gündeme geldi. Son oynanan Konyaspor maçında, hocaya Ozan’la ilgili soru sorulmuş ancak deneyimli hoca bu soruya yanı vermemişti. Transfer için elinden oyuncu çıkarması gerekecek olan Fenerbahçe yönetimi, bu oyuncu için gelebilecek olan teklife görünen o ki hazır durumda. Herhangi bir gelişme olduğunda da durumu buradan enine – boyuna değerlendireceğiz.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna