Fenerbahçe Kazanmak İçin Çıkıyor

Süper Lig’in 4.haftasında sahasında Başakşehir’e yenilerek ağır bir yara alan Fenerbahçe bu zorlu geçeceğini düşündüğümüz bir 90 dakikaya çıkacak.

Bu hafta Alanyaspor’un konuğu olacak olan Sarı Lacivertli takımın tek parolası ise kazanmak olacak çünkü takımın kazanmaktan başka seçeneği kalmadı.

Şu ana kadar ligde aldığı skorlarla mağlubiyet kotasını dolduran takım, bundan sonraki süreçte ligin yukarısıyla olan puan farkını korumak için devamlı kazanmak zorunda ancak Fenerbahçe’nin durumuna baktığımızda özellikle takımın moral olarak oldukça sıkıntılı bir durumda olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Alanyaspor lige iyi başlamasa da rakip Fenerbahçe olacağı için bu karşılaşmaya ekstra olabilecek bir motivasyonla çıkacaktır. Kendi sahasında seyirci avantajını da kullanmak isteyecek takım, Sarı Lacivertli takım karşısında sadece bu nedenle bile skor üretebilir.

İki takımında gol için oynayacağını düşündüğümüzde, ki Fenerbahçe’nin artık golden başka bir şey düşünmesi bile olanaksızken, bu mücadelede hem karşılıklı gol seçeneğini hem de 2,5 gol üzeri tercihi mantıklı olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna