Fenerbahçe, Kadıköy’e İniyor

Süper Lig’in 18.haftasında şampiyonluk adaylarından biri olan Fenerbahçe, Kadıköy de 2.yarıya galibiyetle başlamak isteyecektir.  

Ligin ilk yarısının son 6 haftasında müthiş bir grafik sergileyen ve üst üste galibiyetler alan takım sadece ligin son haftasında berabere kaldı ancak ortaya koyduğu performansla Aykut Kocaman önderliğinde 2.yarı için takım umut verdi.

Rakip Göztepe ise ilk yarının flaş takımlarından biri olduğunu kanıtladı. İlk yarıyı 30 puanla bitiren takım, beklenmedik bir seviyede oyun oynayarak beklentilerin ötesinde bir performans sergilemiş oldu.

Bu karşılaşmada ise ev sahibi Fenerbahçe iç sahada olmasından dolayı karşılaşmaya avantajlı bir şekilde çıkacaktır. Bir de 2.yarıya çok daha iyi bir başlangıç yapmak istyeceğini düşündüğümüzde galibiyet okları Fenerbahçe’den yana olsa da Göztepe de 2.yarının başında puan kaybetmek istemez.

Deplasmanda da olsa Göztepe takımının iyi bir takım olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Kadro gücü olarak da iyi olan takım, Fenerbahçe’yi zorlayacaktır. İki takımın da skor üretimine katkı yapacağı bir mücadele bekliyoruz.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna