Fenerbahçe Hız Kesmiyor

Süper Lig’de son zamanlarda sıkıntılı günler geçiren Fenerbahçe’de özellikle Aykut Kocaman’ın son oynanan Osmanlıspor karşılaşmasının ardından aldığı tavır uzun bir süre konuşulmuştu. Bu durumun ardından istifası gündeme gelen hoca, ilk idmanda takımın başından yer alarak güven oyu almış ve bu durumu pozitif bir tavra dönüştürmüştü.

Milli takım arasında da çalışmalarına hız kesmeden devam eden Fenerbahçe’de gündem artık ilk yarınının bitmesine çok az bir süre kala, kalan tüm maçları kazanmak.

Tabii bu durum kolay olmayacaktır ancak Fenerbahçe tüm planlarını buna göre yapıyor ve bunun sonuçlarını da almak istiyor.

Milli aranın ardından kendi sahasında Sivasspor’u konuk edecek olan Aykut Kocaman’ın öğrencileri oldukça zor bir karşılaşmaya çıkacak ve içerde eğer bu karşılaşmadan da puan kaybedilirse, Sarı Lacivertli takımı oldukça zor günlerin beklediğini rahatlıkla dile getirebiliriz.

Şu ana kadar oynadığı oyunda özellikle 3.bölgede pek de aktif olmayan ve skor üretemi üretimi konusunda da son derece sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, sakatlığı atlatılması beklenen Mehmet Ekici’nin takıma dönemsiyle özellikle orta saha kurgusu anlamında daha da efektif olmayı bekliyor.

Tabii Valbuena’nın cezalı olacak olması takımı her ne kadar etkileyecek olsa da, kendi sahasında bunun altından kalkmak isteyen Fenerbahçe’de tek bir beraberlik bile işleri sıkıntıya sokacak olmasından dolayı, Aykut Hoca ipleri sıkı tutmak zorunda.

Bunun yanı sıra devre arasında da kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe’de idari menajer Hasan Çetinkaya, Everton’un bu sezon Ajax’tan transfer ettiği Klaassen peşine düştü. Geçen sezon Ajax’ta iyi bir sezon geçiren ancak bu sene Premier Lig’de mücadele eden Everton’un genel olarak sıkıntılı bir süreç geçirmesinin yüzünden pek de olumlu bir performans sergileyemeyen oyuncuyu, Sarı Lacivertli yönetim kiralayıp kadrosuna katmak istiyor.

Devre arasında kadrosuna takviye yapmasını beklediğimiz Fenerbahçe’yle ilgili tüm gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna