Fenerbahçe Hedef Büyüttü

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırm, Mayıs Ayı’nda gerçekleşecek olan genel kurul öncesi çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Son iki senedir takımın yaşadığı sıkıntılar gereği bilindiği gibi Başkan’a ciddi şekilde eleştiriler geliyordu ve bu seneki seçimde adaylığını koyacak olan Ali Koç’un ismi günden güne de daha cazip hale gelmeye başlamıştı.

Bu konuşmalar devam ederken geçmiş dönemlere göre sessizliğimni koruyarak yoluna devam eden Başkan Aziz Yıldırım seçim kozunu Mesut Özil’den yana kullanacak.

Arsenal’le bu sezon sözleşmesi bitecek olan oyuncu için yakın zamanda harekete geçmek isteyen Başkan’ın oyuncuya cazip bir tekllif sunarak bu transferi seçim öncesi kullanmak istediği de son zamanlarda kulislerde sıkça konuşulmaya başlandı ancak Mesut’un kariyerine Türkiye de devam edip etmeyeceği ise soru işareti durumunda.

Fenerbahçe adına oyuncu güçlü bir tercih olsa da transfer ihtimali oldukça zor.

Fenerbahçe’nin ara transfer için gündeminde yer alan oyuncu sayısı da günden güne artıyor. Bugün ortaya çıkan bir isim de İtalya’dan. Hellas Vereno forması giyen genç sol açık Mohammed Fares’I listesine alan yönetim, bu oyuncu için Aykut Kocaman’ın raporunu bekleyecek.

Sol taraf özellikle teknik heyet için ciddi şekilde önem taşırken yine bu pozisyon için Man United’lı Luke Shaw ve Bursasporlu Aziz Behich’te listenin içinde olan isimler arasında yerini alıyor.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna