Fenerbahçe Günlüğü

Milli takım arasında İstanbul’da çalışmalarına devam eden Sarı Lacivertli takım, Aykut Kocaman önderliğinde bu arada genelde ligde süre alamayan oyuncularıyla hazırlık maçlarına çıkacak.

Bunlardan ilki Kadıköy’de Boluspor ile oynanacak. Tabii bu mücadelede Aykut Kocaman gençlerden oluşan bir kadroyla mücadele etmesini bekliyoruz.

Aradan ardından Süper Lig’de son oynadıkları karşılaşmada Galatasaray ile berabere kalan takımın, 0-0’lık karşılaşmada rakibine oranla topla daha çok oynayan taraf olmasının yanı sıra, iç sahada hücum anlamında da üretken bir istatisklik çizmesi özellikle Aykut Kocaman’ı kalan maçlarda son derece memnun etti.

Bitime 8 maç kala, 8’de 8 hedefi ile aranın ardından lige dönecek olan takım, ilk yarının son 6 haftasında ortaya koyduğu gibi performans koymuş olursa, o zaman şampiyonluk için bile şans yaratabilir.

Bu tip aralarının ardından lige dönüşte daha da motive olan takımın, bu arada mental seviyesi daha da yükselecektir.

Fenerbahçe’de bir gelişmede Volkan Demirel cephesinde yaşandı. Tam 18 yıldır Sarı Lacivertli formayı terleten milli kalecinin bildiğiniz gibi sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Menajerinin yaptığı açıklamaya göre, deneyimli kaleci 4 yıl daha kulüpte kalmak istiyor ancak buna Fenerbahçe cephesinden nasıl bir cevap geleceği henüz belli değil.

Bu sezon beklenen performansı ortaya koyamayan Volkan’ın durumu muhtemelen ligin bitmesiyle belli olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna