Fenerbahçe Gündemi

Ara transferde sezonunda çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, B.Dortmund’ta forma giyen Andre Shürrle ile flört aşamasında.

B.Dortmund’a geldiği günden bu yana çıkış arayan ve beklenilen çıkışı gerçekleştiremeyen oyuncu da bu nedenle Bundesliga’dan ayrılabilir. Orta sahada, forvette ve 10 numara pozisyonunda görev alan oyuncu, beklediği forma süresini bulamamasından dolayı, rotayı Türkiye’ye çevirebilir.

Tabii bu dönemde bu tip oyuncuların takımlarla anılması oldukça doğal bir durum ancak ortada somut bir gelişme henüz yok. Olursa Fenerbahçe’ye yararlı bir oyuncu olabileceğini de şimdiden söylemek gerekiyor.

Bir yandan da çalışmalarına hız kesmeden devam eden Fenerbahçe’de devre arası hazırlık kampı kadrosuna alınmayan Ozan Tufan için de yurt dışından transfer tekliflerinin geldiği ve yönetimin kulübün şartlarına en uygun olanı değerlendireceği de günün haberleri arasında yerini aldı.

İspanya La Liga da sıkıntılı günler geçiren ve son sıralardan kurtulmaya çalışan Deportivo’nun ilgilendiğini yazan İspanyol basınına göre, Sarı Lacivertli kulüp transferde kolaylık sağladığı takdirde bu işi bitirecek.

Fenerbahçe’de bir diğer kadro dışı bırakılan Hollandalı golcü Robin Van Persie cephesinde ise henüz ses seda yok. Oyuncu 2.yarı çalışmalarına bildiğiniz gibi alt yapı tesislerinde devam edecek ve bakalım buna ne kadar dayanacak.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna