Fenerbahçe, Gameiro İçin Israrını Sürdürüyor

A.Madrid’e Diego Costa’nın gelmesiyle beraber bildiğiniz gibi Gameiro gözden düşmüştü ve son zamanlardaki performansı da yeterli olmayınca oyuncunun gitme durumu kesinleşmiş gibi duruyor.

Türkiye’de Cenk’in yerine alternatif arayan Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin peşinde olduğu oyuncuyla ilgilenen diğer kulüplerinde olması Fenerbahçe’yi biraz zora sokuyor ancak maaş konusunda basına yansıya haberlere göre en ciddi rakamı Sarı Lacivertli takımın verebiliyor olması, oyuncuyu Kadıköy’e getirebilir.

Tabii Aykut Kocaman’ın bu oyuncunun yerine yine A.Madrid’te forma giyen Correa’yı daha çok istediğini biliyoruz. Kanatlarda da oynayabilen genç oyuncunun farklı mevkilerde oynama özelliğinin olması, Aykut Kocaman açısından oyuncuyu daha seçilebilir kılıyor.

Bir yandan da sol bek transferi için çalışan yönetimde bu konuyla ilgili de henüz bir gelişmenin olmamasının nedeni, mali kriterler ve kontejanda boşluk olmaması. Bu nedenle Van Persie’nin gideceği günü iple çeken yönetim, hemen ardından ilk iş olarak sol bek pozisyonunu çözmeye çalışacak.

Bunun için de Sarı Lacivertli takımın daha önce de gündeminde olan ve Sampdoria da kiralık olarak forma giyen Dodo’yu kadrosuna katmak isteyen yönetim, ilk hamle olarak bunu gerçekleştirecek.

Oyuncunun bonservisi İnter’de olmasına ragmen, kulüp son kararı Sampdoria’ya bırakırken, Sampdoria’nın da oyuncuyu fazla kullanmadığı için bu transfere onay vereceği belirtildi.

Gidecekler listesinde konuşulan isimlerin başında ise Ozan Tufan ve Atıf geliyor ancak 2.yarıda hocanın planlarında olmayan Ozan’ın gitmesine kesin gözüyle bakılırken, Atıf kalması konusunda ise Aykut Hoca’nın kararının net olduğu da biliniyor.

Hücum oyuncusu için bir alternatifte Chelsea’de forma giyen ancak Conte tarafından pek fazla şans bulamayan Batshuayı ancak bu oyuncunun da kariyerine İspanya da devam etmek istediği de ingiliz basınında bugün gündeme gelen haberler arasındaydı.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna