Fenerbahçe, Galibiyet Serisine Devam Etmek İstiyor

Süper Lig’in 17.haftasında Konyaspor deplasmanına konuk olacak Fenerbahçe, son zamanlardaki çıkışına burada da devam etmek isteyecektir.

Mehmet Özdilek yönetimin son hafta oynadıkları Göztepe karşılaşmasından 1-0 yeni ayrılan ve yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek’le somut bir toparlanma içine giremeyen takım, iç sahada oynayacakları bu karşılaşmada kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Bildiğiniz gibi şu anda Fenerbahçe’yi çalıştıran Aykut Kocaman, Konyaspor’da teknik direktörlük yapmış ve takımla elle tutulacak işlere imza atmıştı. Tabii Aykut Hoca’nın ayrılığının ardından takım bir türlü istediği dengeyi bulamadı. Bunda kadro anlamında derin bir kadroya sahip olamayışının da ciddi şekilde etkisi var.

Konuk ekip Fenerbahçe ise zamanla kendini bulan ve şu anda ligin oyun olarak ne yaptığını bilen takımlarının başında geliyor. Oyun anlamında takım oyununu savunan ve sabırlı bir oyunla rakibinin hatasını bekleyip, kaliteli ayaklarıyla gol bulmaya çalışan Fenerbahçe son 5 haftadır bunu çok doğru bir şekilde yapıyor.

Bu karşılaşmada da yine bu şekilde oynayacak olan Sarı Lacivertli takım, devre arası öncesi oynayacağı son karşılaşmada da olumlu bir sonuçla ayrılmasını bilecektir.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna