Fenerbahçe, Dudu’yu Bekliyor

Avrupa’dan beklemediği bir şekilde elenen Fenerbahçe, sorunlu bölgelere takviye yapmak için yoğun bir çaba harcıyor.

Özellikle hücum anlamında ciddi problemleri olan ve yine bu bölgede üretim sıkıntısı çeken Sarı Lacivertli takım Palmeiras’ta forma giyen Dudu’yı bitirmeyi planlıyor.

İleri uçta hemen hemen her bölgede oynayan oyuncu da Fenerbahçe’ye gelmeye sıcak bakıyor ve burada tek ikna edilmesi gereken Palmeiras kulübüymüş gibi gözüküyor.

Bunun yanı sıra bir dönem Süper Lig de Akhisar forması giyen Niasse’yi de kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, bu transfer için Everton’un kapısını çaldı. Everton’un bu sezon kadro planlamasında olmayan oyuncuya başka taleplerde ancak bunlar bir şekilde gerçekleşemedi.

Avrupa da transfer sezonunun bitmesiyle tek şansı Türkiye’ye gelmek olan oyuncunun tıpkı Arda Turan gibi başka bir şansı da kalmamış gibi duruyor. Bu nedenle bu transferinde yakın bir zamanda bitmesi bekleniyor.

Özellikle Dudu’nun bitmesi halinde kadroda da revizyona gitmeye hazırlanan Aykut Kocaman, kendi oyun sisteminde de değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Ön alanda Valbuena, Soldado, Giuliano’yu kullanacak olan Hoca, artık daha ofansif bir kadroyla sahada yer alacak.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna