Fenerbahçe, Devre Arası Planlamaları

Fenerbahce
Süper Lige sıkıntılı bir şekilde başlasa da, son dönem oynadığı oyunlarla durumunu toparlayan ve takım halinde iyi bir noktaya gelen Fenerbahçe, devre arasını da iyi geçirip, 2.yarıda üzerine koyarak yoluna devam etmek isteyecektir.

Aykut Kocaman’ın özellikle çalışma ve disiplin konusunda istikrar sahibi olduğunu bildiğimiz için devre arasının ardından Sarı Lacivertli takımın çok daha iyi bir seviyede olacağını söyleyebiliriz.

Fenerbahçe’nin diğer bir gündemi ise gidecek ve gelmesi uzak ihtimal olan oyuncular konusunda yaşanıyor. Özellikle takımda tam 4 aydır forma şansı bulamayan Hollandalı oyuncu Robin Van Persie’yle artık yolları ayırma kararı alan Fenerbahçe yönetimi, bu oyuncunun sözleşmesini karşılıklı olarak feshetmek isteyecek. Tabii buna Van Persie razı gelir mi bilinmez ama oyuncunun takıma yeni katılacak yeni birisi için gitmesi gerekecek.

Takımda geleceği belirsiz olan bir diğer iki oyuncuda Fernandao ve Ozan Tufan. Son zamanlarda sakatlığının ardından forma şansı bulup oynamaya başlayan forvet oyuncusu Fernandao’nun gitmesine kesin gözüyle bakılırken, Ozan’ın durumu ise gelecek transfer tekliflerine bağlı olarak değişecek.

Fenerbahçe de bir diğer gündem ise bir dönem Fenerbahçe forması giyen Kjaer’de yaşanıyor. Şu anda Sevilla da mutsuz bir dönem geçiren oyuncu takımından ayrılmayı düşünüyor. Böyle bir durum gerçekleşecek olursa, ihtimali de uzakta olsa, oyuncunun tekrardan Sarı Lacivertli günleri başlayabilir.

BONUS: 300TL 'YE KADAR 100%
Oyna