Fenerbahçe, Aykut Kocaman İçin Gün Sayıyor

Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra bir dönem teknik direktörlük kariyerine ara veren ancak sonrasında Konyaspor ile yollarını birleştiren Aykut Kocaman, hafta arası Ziraat Türkiye Kupası’nı aldıkları karşılaşmanın ardından eğer çok ciddi bir sürpriz yaşanmazsa tekrardan Fenerbahçe’nin başına geçeceğini açıklamıştı.

Teknik direktör konusunda uzun süredir şansızlığını kıramayan Fenerbahçe de bir dönemli teknik direktörlük yapan ve oynattığı futbol sebebiyle gönderilen Aykut Kocama yönetimin ve başta Aziz Yıldırım’ın aldığı kararla tekrar yuvasına dönmek üzere.

Takım oyununa ve öncelikli olarak gol yememeye özen gösteren Aykut Kocaman, ligi bilen ve belli bir oyun anlayışı olan teknik direktörler arasında Fenerbahçe için bulunmaz bir nimet olacaktır. Taraftarla da arası açık olan ve bir türlü bağı yakalayamayan Sarı Lacivertli takımın bu tercihi, futbol haricinde takımı oluşturan diğer sebeplerden dolayı oldukça doğru bir karar.

Bu sene iç sahada çok ciddi puanlar kaybeden ve bu nedenle ligde dikiş tutturamayan Fenerbahçe, önümüzdeki sezon taraftarların maça gelmesini istiyorsa, bir an evvel Aykut Kocaman’a imza attırmayı başarmalı ve şu anda konuşulan oyuncu transferlerini gerçekleştirmeli.

Yarın bitme olasılığı yüksek olan transferlerle ilgili haberleri buradan takip edebilirsiniz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna