Fenerbahçe, Antalyaspor’u Konuk Ediyor!

Geçtiğimiz hafta iyi bir futbol oynamasa da son dakika golüyle Beşiktaş karşısında beraberliği yakalayan Fenerbahçe, hem derbilerde aldığı kritik puanlarla hem de derbilerdeki performansıyla bu sezon dikkat çekti. Bu sezon kendi evinde bu kadar puan kayıpları yapan bir takım olmasaydı, şu anda Fenerbahçe için başka şeyleri konuşuyor olabilirdik.

Beşiktaş deplasmanında savunma oynayan Fenerbahçe’nin, Kadıköy’de bu kadar savunma oynayacağını düşünmüyoruz. İki takımında oynadığı futbola baktığımızda bunu söylemek yanlış olur. Tabii bu durumu Kadıköy’de ki Fenerbahçe için söylüyoruz.

Oyunu ön alanda oynamayı seven konuk ekip Antalyaspor’da devamlı olarak golü düşünen ve gol için çabalayan bir takım ve ligde Trabzonspor’un sadece 2 puan gerisindeler. Bu hafta Adanaspor deplasmanına gidecek olan Trabzonspor’un rakibine göre daha kolay bir maça çıkacağını düşündüğümüzde, Antalyaspor’un bu hafta çok çalışması gerektiğini de görüyoruz.

İki takım arasında oynanan son 10 maçta Fenerbahçe’nin 6 galibiyeti bulunurken, konuk ekip Antalyaspor’un 3 galibiyeti bulunuyor. İki takımın bu maçlarda attıkları gol sayısı da 33 ve 7 karşılaşmanın da 2,5 üst bitmesi, bu karşılaşma için düşünülecek bahis seçenekleri için de yol gösterici oluyor.

Fenerbahçe galibiyeti, 2,5 üst ve karşılıklı gol seçeneklerine son derece uygun olan karşılaşmada en büyük sürpriz ise Antalyaspor’un galibiyeti olur.Sezon sonunun geliyor olması ve Kadıköy atmosferini de düşündüğümüzde, Sarı Kanaryalar bizi yanıltmayacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna