Fenerbahçe Akbaba Diyor

Bir yandan seçim hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe yönetimi bir yandan da gelecek sezon için bazı oyuncularla görüşüp yoklama yapıyor.

Tabii Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışından 6 puanlık farkla geride olmasının yanı sıra oynanan oyunun da tatmin edici olmaması kalan 8 maçlık dilimde herkesi soru işaretlerine itiyor.

Aziz Yıldırım’da Aykut Kocaman ve ekibinden başarı bekliyor ancak bunun olması çok kolay değil. Üstelik durum kötüye giderse Aziz Yıldırım işi de bir o kadar zor olacaktır.  

Bu hafta sonunda Kayserispor deplasmanında puan arayacak olan takım, güçlü bir rakibin konuğu olacak ve puan arayacak. Kayserispor’un da Avrupa mücadelesinin olması Sarı Lacivertli takımı sıkıntıya sokabilir. Bu maçın tüm ayrıntılarını da hafta arası yine buradan bulabilirsiniz.

Fenerbahçe cephesinde ortaya atılan önemli bir iddiaya göre, Alanyaspor forması giyen Emre Akbaba için görüşmelerin başladığı ve oyuncuya karşılık olarak Ozan Tufan’ın güney temsilcisine önerildiği konuşuluyor.

Devre arasında da adı İstanbul takımlarıyla anılan oyuncuya en ciddi teklifi yapan kulüp eğer hatırlayacak olursanız Başakşehir’di. Tabii devre arası olmasından dolayı transfer rafa kalkmış ve taraflar sezon sonunu göstermişti.

Bu sezon oldukça başarılı bir grafik yakalayan oyuncu için muhtemelen bir kaç takım yarışa girecektir. Bunun yanı sıra Alanyaspor Ozan Tufan’ı alıp, deneyimli orta saha oyuncusunu bedelsiz göndermesi gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Alanyaspor bu işten ciddi anlamda kazanç sağlayarak oyuncusunun gitmesine izin verecektir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna