Fenerbahçe Açılışı Kadıköy’de Yapıyor

Fenerbahçe – Konyaspor

Geçtiğimiz hafta Alanya deplasmanından 3 puanı 3 golle çıkaran Fenerbahçe’de, sahaya yansıyan pozitif bir oyun olmasa da galibiyet serisi yakalamak takım için önemli bir durumdu.

Konyaspor cephesinde de düşüş olanca hızıyla devam ediyor ve takım bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftayı kendi sahasında mağlup tamamladı.

Kadıköy de iki takımı kıyasladığımızda favori olan tarafın şu şartlarda Fenerbahçe olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyun olarak daha iyi olan takım, Kadıköy’de de galibiyet serisine devam etmek isteyecektir.

Bunun yanı sıra Fenerbahçe takımının üzerinde dolaşan kara bulutların herkes farkında. İç sahada alınacak tek bir mağlubiyet bile, bir anda herkesi fitillemeye yetecek ancak kimse bunun olmasını istemediği için, tek parola yine galibiyet oluyor.

25.haftada bir de Trabzonspor ve Galatasaray’ın karşı karşıya gelecek olmaları ve bir takımın ya da iki takımında puan kaybedecek olması yine Fenerbahçe’nin kazanmak zorunda olduğu anlamına geliyor; çünkü olası bir Galatasaray mağlubiyeti Sarı Lacivertli takımı 3.yapar.

Trabzonspor Galatasaray bahis tahminlerimizi hemen okuyun.

İki takımın son oynadıkları 10 karşılaşmaya da baktığımızda ev sahibi takım Fenerbahçe’nin 7 galibiyet aldığını görüyoruz ve buna karşılı Konyaspor’un ise tek galibiyeti bulunuyor. Bu karşılaşmalarda atılan gol sayısı da 25 ve oldukça iyi bir rakam ve bu goller neticesinde 5 karşılaşma 2,5 üstü sonuçla biterken 5 karşılaşmada 2,5 alt sonucuyla bitmiş. Asıl önemli olan ise iki takım arasında Kadıköy de oynanan son 17 karşılaşmanın tamamında Fenerbahçe’nin galip gelmesi, ev sahibine maç öncesi güç verecektir.

Tüm dinamikleri bir araya getirdiğimizde de Fenerbahçe özneli seçenekler oldukça mantıklı olacaktır.