Eto’o Destan Yazıyor

2016-2017 sezonuna oldukça sıkıntılı başlamasına rağmen, sezonun 2.çeyreğinde teknik direktör değişikliğinin ardından toparlanan ve hem içeride hem de dışarıda seri galibiyetler almaya başlayan Antalyaspor’da bu başarının mimarı Samuel Eto’o dersek yanılmış olmayız.

Geçtiğimiz sene de sezonu 20 golle tamamlayan ve Süper Lig takımlarından özellikle Beşiktaş’ın ısrarla istediği oyuncu, Antalya’da kalmış ve bu sezonda gollerine devam ederek takımına büyük katkı sağlamıştı.

Bu hafta da ligde Bursaspor ağlarına 2 gol gönderen deneyimli golcü sezon bitmeden 2 gol daha atarsa, Antalyaspor tarihinin en çok gol atan oyuncusu unvanını elde etmiş olacak. 37 golle Tita’ya ait olan bu gol rekoruna ulaşması için sadece 2 golü kalan Eto’o’nun bunu gerçekleştirmesi hiç de zor değil.

Ligde Kasımpaşa ve iç sahada da Gaziantepspor ile karşılaşacak olan Çalımbay’ın öğrencileri muhtemelen bu iki karşılamayı da gollerle tamamlayacaklardır. Bu sezon Trabzonspor ile Avrupa Kupası için sınırları zorlayan Antalyaspor bir de iddiasını devam etmesinden dolayı bu maçlarda mutlaka gol bulmak zorunda.

Bu da neresinden bakarsanız bakın Eto’o’yu tarihe geçirecektir.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna