Dünya Kupası’nda Kimler Var - Yok?

E – F – G – H Grupları

Rusya’da 14 Haziran’da başlayacak olan kupayı bildiğiniz gibi evinden izleyecek olan oyuncularda var.

Bu kısımda öne çıkan Ülkelerin başını ise İtalya, Hollanda ve Şili tutuyor. Bu üç ülkenin kadrosunda yer alan oyuncuları birçok üst seviye oyuncuyu izleyemeyecek olmamız her ne kadar üzücü olsa da, bu beklenmeyen yıldızların yollarını açabilir.

Grup E

Brezilya,Kosta Rika,İsviçre,Sırbistan 

Bu grupta Brezilya zaten çok konuşulacak bir performansa imza atacaktır. Genel olarak kadro bakımından diğer takımlara oranla çok daha önde olan Brezilya’da her an her oyuncu ön plana çıkabilir.

Grup F

Almanya,Güney Kore,Meksika,İsveç

Bu grupta da Almanya’nın ağır basacağını zaten biliyoruz. Kadrosunda bu sene kendi takımlarında performans anlamında iyi işlere imza atan oyuncular var. Bunların başında, Sané, Emre Can, Draxler, Kimmich geliyor. Bu grupta Meksika Milli Takımı’nın hücüm oyuncularından sürpriz performanslar gelebilir. Burada da, listenin tepesinde Chicharito geliyor. Gerçi Premier Lig’de bu sezon West Ham’da pek fazla forma şansı bulamadı ama yine de skor anlamında takımına yardımcı olabilir. 

Grup G

Belçika,İngiltere,Panama,Tunus 

Dünya Kupası’nın en iyi kadrolardan birine sahip olan Belçika’da Eden Hazard ve Kevin De Bruyne bu kupada ülkeleri adına tarih yazabilirler. Bu iki oyuncunun yanı sıra Mertens ve Lukaku’nun da ön plana çıkabileceği bir turnuva olabilir.

Grup H 

Kolombiya,Polonya,Senegal,Japonya 

Bu sezon Bayern Münih’te forma giyen James, bu grupta patlama yapması beklenen oyuncular arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra yine Villarreal’den tanıdığımız Carlos Bacca’da sürpriz golleriyle ön plan çıkabilir.

Yine bu grubun favorilerinden olan ve Polonya Milli Takım formasını giyen Lewandowski’de bu turnuvada çok şey beklenen oyuncular arasında yer alıyor. Senagal forması giyen ve bu sene Liverpool forması ile iyi bir ivme yakalayan Mané’de turnuvanın çok konuşulacak oyuncuları arasında yerini alabilir.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna