Dünya Kupası Güney Amerika Grubu

Dünya Kupası Güney Amerika Grubu’nda Peru kendi evinde ağırladığı Bolivya’yı 2-1’lik skorla geçerken, lider Brezilya yine kendi sahasında konuk ettiği Ekvador’u 2 golle geçti.

Grubun önemli karşılaşmalarından birinde Uruguay, Arjantin’le berabere kalırken, Paraguay konuk olduğu Şili deplasmanından 3 puanı 3 golle aldı ve çok önemli sayılabilecek bir galibiyet elde etti. Grubun bir diğer karşılaşmasında ise Venezuella ve Kolombiya 0-0’lık sonuçla sahadan ayrıldı. Bu maçların ardından grupta oluşan puan durumunda Brezilya 36 puanla liderliğini sürdürüyor.

Brezilya’nın ardından gelen Kolombiya 25, Uruguay 24, Şili ve Arjantin 23 puanla Dünya Kupası vizesi için şanslı olan takımlar olarak ön plana çıkıyorlar. Bunun yanı sıra geri kalan maçlarda da Peru, Paraguay ve Ekvador da birden potaya girebilirler.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarda;

Bolivya – Şili

Konuk ekip Şili’nin ne yapı edip bu karşılaşmadan sonra 3 puanı cebine koyması gerekecek. Şili için diğer tüm seçenekler ciddi bir sıkıntıyı beraberinde getirecek çünkü artık takımın başka bir seçeneğini kalmadığını rahatlıkla söylemeliyiz.

Kolombiya – Brezilya

Grup lideri Brezilya artık işi bitirmiş durumda ve bundan sonra çıkacağı tüm karşılaşmalara prestij için çıkacak. Kolombiya ise kendi evinde kazanmak zorunda; çünkü alacağı mağlubiyet alt sıraya inmesine neden olabilir. Sürpriz bir sonucun çıkacağı bir karşılaşma olmaya aday bir mücadele bizleri bekliyor. Karşılıklı ve 2,5 üst tercihi içinde uygun bir maç olacaktır.

Ekvador – Peru

Gecenin yine zor karşılaşmalarından birisi olmaya aday olan bu karşılaşmada da iki takımda kazanmak zorunda ama kaybeden takıma da bir anlamda güle güle diyeceğiz. Karşılıklı gol maçın ilacı olacaktır.

Arjantin – Venezuella

Ev sahibi ekip fikstür avantajını yanına aldığı için rahat bir galibiyet alır. Arjantin’in dışında oluşabilecek olan her sonuç sürpriz olacaktır.

Paraguay – Uruguay

Grubun tüm dinamiğini etkileyecek olan karşılaşmada yine iki takımda ne yapıp edip kazanmak zorunda olduğu bir mücadeleye çıkacak. Konuk ekip kaybederse, avantajını da bir anlamda yitireceği için tüm dinamiklerini ona göre ayarlamak zorunda. Bu karşılaşmada da karşılıklı gol ve 2,5 üzeri uygun olur.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna