Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri

Dünya Kupası Güney Amerika Elemelerinde Brezilya toplamış olduğu 38 puanla Rusya vizesini cebine koydu.

Bu grupta Uruguay, Şili, Kolombiya, Peru, Arjantin ve Paraguay arasında ise büyük bir mücadele geçecek. Grubun favorilerinden biri olan Arjantin’in son maçından sonra Rusya’ya gitmeme durumu da var. Grubun dengesinin puanlarının birbirlerine yakın olmasından dolayı oldukça karışık olduğunu görebiliyoruz.

Brezilya – Şili

Bu mücadele Brezilya için pek de fazla bir anlam ifade etmeyecek. Konuk ekip Şili’nin ise kazanmaktan başka çaresi yok. Diğer maçlardan alınacak sonuçların ardından kendileri dışarıda da bulabilirler. Konuk ekip direnecektir. Zor bir karşılaşma olacak. Ev sahibinin de skor üretme şansının oldukça yüksek olduğunu da düşünecek olursak, karşılıklı gol için oldukça uygun bir karşılaşma olacağını söyleyebiliriz.

Ekvador – Arjantin

Ev sahibi ekibin finaller için artık bir şansı kalmadı. Konuk ekip Arjantin ise ne yapıp edip kazanmak zorunda olacak. Final karşılaşması niteliğindeki bu karşılaşmadan konuk ekip galip ayrılacaktır. Diğer türlü bir skor gerçekleşmiş olursa, Arjantin’in olmadığı bir kupaya hazır olun.

Paraguay – Venezuella

Paraguay da Rusya vizesi için kazanmak zorunda. Grubun en zayıf takımı olan konuk ekip karşısında kazanacaklarını düşünüyoruz. Bu karşılaşmadan sürpriz bir sonuç çıkmayacaktır.

Peru – Kolombiya

İki takımda kazanmak zorunda ve iki takımın da kaybetmesi halinde tehlikeye girmesi her an gerçekleşebilir. Güç dengeleri açısından bakıldığında da dengeli bir karşılaşma ancak bireysel anlamda konuk ekipte daha fazla iyi oyuncunun olması bir avantaj gibi gözükse de, Peru iç sahada avantajlı olacak. İki ülkenin de skor üretebileceğini düşünüyoruz.

Uruguay – Bolivya

Tüm maçlar içerisinde Uruguay en rahat olan takım olarak öne çıkıyor. Bolivya oyun gücü oldukça zayıf bir takım. Her ne kadar Brezilya ile oynanan son karşılaşmada berabere kalsalar da o maçın kendi özelinde değerlendirilmesi gerekiyor. Uruguay iç sahada kazanıp, Rusya şansını kaybetmek istemeyecektir.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna