Dünya Kupası Eleme Gruplarında A ve B Grubu

Bu senenin sonunda Rusya’da düzenlenecek olan Dünya Kupası eleme maçları A Grubu’nda oynanacak olan karşılaşmalarla bugün start alıyor.

Bu grupta 13’er puanla lider olan İsveç ve Fransa oynanacak olan 2 maçta da sahadan puanla ayrılacak olurlarsa, Dünya Kupası Vizesi için büyük bir avantajı ceplerine koymuş olacaklar.

Bulgaristan – İsveç

9 puanlı Bulgaristan için oldukça kritik bir karşılaşma sayılabilecek olan bu mücadelede, İsveç zorlu bir deplasmanda mücadele edecek. İlk yarıda alt seçeneği ve karşılıklı gol karşılaşma için oldukça uygun olacaktır.

Fransa – Hollanda

Konuk ekip Portakallar açısından kritik mücadeleden Advocaat’ın öğrencileri 3 puanla çıkmayı başarırlarsa, büyük bir avantajı da ceplerine koymuş olacaklar. Tabii Fransa hem formda hem de ev sahibi olduğu için ibreyi kendine çekecektir. Günün beklenen karşılaşmasında karşılıklı gol çıkabilir.

Lüksemburg – Belarus

Grubun son sıralarında bulunan iki takımın mücadelesinden her türlü sonuç çıkabilir. Bu nedenle uzak durmakta fayda var. İki takımında durumunu düşündüğümüzde karşılıklı gol için bu mücadelenin de uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı gün A Grubu’nun ardından B Grubu’nda da eleme maçlarına merhaba diyeceğiz.

Bu grupta da lider olan İsviçre’nin 18, 2.olan Portekiz’in de 15 puanı bulunuyor. Geriye kalan 4 takım içinse Dünya Kupası şansı oldukça zor gözüküyor.

Macaristan – Letonya

Ev sahibi grup sonuncusu karşısında maçın favorisi olarak sahaya çıkacak. Zaten kadro olarak da bu mücadeleden 3 puanı almaya oldukça yakınlar. Bahis tercihlerinde ev sahibi yanıltmayacaktır.

Portekiz – Faroe Adaları

Ev sahibi için oldukça kolay bir karşılaşma olur. Bu mücadele Faroe Adaları gol bile çıkarırsa, bu konuk ekip için sürpriz olacaktır. Portekiz ihtiyacı olduğu 3 puana ulaşacaktır.

İsviçre – Andorra

Lider, iç sahada eline gen avantajı iyi değerlendirip zayıf rakibi karşısında 3 puana kolaylıkla ulaşıp, Portekiz’le aralarında olan puan farkını koruyacaktır.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna