Dünya Kupası Eleme Grupları Güney Amerika Grubu

Güney Amerika Grubu’nda lider Brezilya puan farkını oldukça açmış durumda. Bu nedenle de Brezilya bu grubun sonuna kadar liderliği pek de verecek gibi durmuyor.

Bu grupta 2.olan Kolombiya, 3.olan Uruguay ve aynı puanda bulunan Şili’nin dışında da Arjantin’i çok daha ağır bir fikstür bekliyor.

Venezuella – Kolombiya

Konuk ekibin kazanması gerekiyor. Zaten grubun sonuncusuna misafir olacak ve bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmaması için tek bir sebep bulunmuyor.

Şili – Paraguay

Ev sahibi kadro avantajını kullanıp güçlü rakibinden 3 puanı alacak duruma sahip. Bunun yanı sırada karşılıklı gol için oldukça uygun bir karşılaşma olacaktır.

Uruguay – Arjantin

Bu grubun en zorlu karşılaşmalarından birisi bu iki ülke arasında geçecek. Ayrıca konuk ekip Arjantin’in ne yapıp edip bu zorlu karşılaşmadan 3 puanla ayrılması gerekecek. İki takımda kazanmak için sahaya çıkacağı için skor anlamında tatmin edici bir karşılaşma olacağını düşünüyoruz.

Brezilya – Ekvador

Ev sahibini anlatmaya gerek yok. Lider aldığı puanlarla ve rakiplerine açtığı puan farkıyla zaten ne durumda olduğun fazlasıyla göstermiş durumda. Bahis seçeneklerinde ev sahibi yanıltmayacaktır.

Peru – Bolivya

Son maçını kazanarak kapatan Peru formda bir imaj çiziyor. Bolivya da puan olarak rakibinden aşağıda olacağı için, karşılaşmanın kilidini ev sahibi çözecektir. Bir alternatif olarak da karşılıklı gol veya üst tercihini de cebinize koyabilirsiniz.

 

BONUS: 350TL
Oyna