Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde Şok!

Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde, Rusya da düzenlenecek olan kupaya takımlar son vizelerini almaya başladılar.

Bu akşam da son oynanacak olan İrlanda Cum – Danimarka maçının ardından kupaya Avrupa’dan gidecek olan son takım belli olacak.

Dün oynanan ve inanılmaz bir tempoya sahne olan İtalya – İsveç karşılaşmasında, ilk maçı kendi sahasında 1-0’lık skorla geçen İsveç, İtalya’da San Siro’da oynanan karşılaşmada kalesini 90 dakika boyunca gole kapatarak, bir sürprizi gerçekleştirdi ve Dünya Kupasına gitmeye hak kazandı.

Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun ortaya koyan ve İsveç kalesini bir türlü geçemeyen İtalya, aslında olumlu bir oyun ortaya koymuş olsa da, aradığı golü bir türlü bulamadı ve Dünya Kupası akla geldiğinde kupanın her zaman favorilerinden biri olan İtalya’da kupaya gidemedi.

İrlanda Cum – Danimarka

Bugün oynanacak olan karşılaşmada ise ilk maçlarını 0-0 tamamlayan Danimarka ve İrlanda Cum karşı karşıya gelecekler. Tabii ilk karşılaşmada deplasmanda gol yemeyen İrlanda Cum. kendi sahasında avantajlı olacağını belirtmemiz gerekiyor. Muhtemelen yine 2,5 alt dengesinin bozulmayacağı bir karşılaşma olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna