Dünya Kupası Avrupa Elemeleri H Grubu

Bugün başlayacak olan başka bir grup ise H Grubu. Bu grupta da tahmin edeceğiniz üzere lider efsane kadrosuyla Belçika. Liderin ardından gelen Yunanistan’ın puanı ise 12 ve onlarda Dünya Kupası vizesi için oldukça avantajlı durumdalar.

Grubun geriye kalan takımlarından Bosna Hersek’inde Yunanistan’la büyük bir çekişmesi var. Oynanacak olan bu 2 karşılaşma iki takımdan birinin yukarıya çıkmasına ve doğal olarak da avantajlı duruma geçmesini sağlayacak.

Belçika – Cebelitarık

Konuk ekip grubun sonuncusu ve bu karşılaşma, Belçika açısından adıyla bile 3 puanı alacağı bir karşılaşma olacaktır. Bu nedenle ev sahibinin fikstür avantajını iyi değerlendireceğini düşünüyoruz.

Güney Kıbrıs – Bosna Hersek

Kadro ve oyun olarak konuk ekip ev sahibine oranla çok daha iyi durumda. Bu nedenle bu karşılaşma onlar için zor olsa da bir şekilde kazanılması gereken bir müsabaka durumunda. Grubun en zor maçlarından birine sahne olacak. Karşılıklı gol mücadele için uygun olacaktır.

Yunanistan – Estonya

Hemen ardından gelen Bosna tehlikesini kontrol altından tutmak için, Yunanistan’ın kendi sahasında kazanması gerekiyor. İç saha performanslarına da bakacak olursak, ev sahibi ağır basana tarafta. Bahis seçeneklerinde ev sahibi yanıltmayacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna