Dünya Kupası Avrupa Elemeleri A Grubu

Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde heyecan tam gaz ederken, grup süreçlerinde takımların oynayacakları 2.maçlara da geldik.

A Grubu’nda bu hafta oynanan karşılaşmalarda Fransa kendi evinde Hollanda’yı hezimete uğratırken, Portakallara da çok ciddi bir darbe vurmuş oldu. Bu karşılaşmadan 1 puan da olsa alması gereken Hollanda böylece 10 puanda kalmış oldu.

Bunun yanı sıra yine deplasmanda da olsa en az 1 puanla oradan dönmesi beklenen İsveç, Bulgaristan deplasmanından 3-2’lik skorla ayrılarak, beklemediği bir mağlubiyet almış oldu. Grubun bir diğer nemsiz karşılaşmasında Lüksemburg, Belarus’u tek golle geçmeyi başardı.

Bugün oynanacak olan karşılaşmalara baktığımızda;

Belarus – İsveç

Konuk ekip İsveç’in avantajını kaybetmemesi için kesinlikle kazanması gerekiyor. Bulgaristan karşısında alınan mağlubiyetten sonra artık beraberlikte İsveç’i sıkıntıya sokacaktır. Tabii iki takımın da durumunu değerlendirdiğimizde, İsveç’in rakibine hem kadro olarak hem de oyun olarak çok ciddi bir üstünlüğü bulunuyor. Bu nedenle İsveç bu karşılaşmadan istediğini alacaktır.

Hollanda – Bulgaristan

Ev sahibi Hollanda’nın bu mücadele belki de son şansı olacak. Bulgaristan’ı ne yapıp edip altına alması gereken Portakallar, bu karşılaşmadan galip çıkamazsa muhtemelen Dünya Kupasında da olamayacaklar. Bu nedenle iç sahada ne yapıp edip kazanmaları gerekecek.

Bulgaristan için de hemen hemen aynı şeyleri söylersek yanılmış olmayız; çünkü İsveç maçında alınan galibiyet onları potaya soktu ve bu yakaladıkları ivmeyle durumu daha da ileriye götürme şansları var.

Hollanda’nın çok formda olmadığını biliyoruz ancak kendi saha ve seyirci avantajını kullanarak bu maçın altından kalkma şansları oldukça fazla olacaktır. Günün sıkı mücadelelerinden birisi olacaktır. İlk yarı alt veya karşılıklı gol uygun bir tercih olur.

Fransa – Lüksemburg

Fransızlar kendi sahalarında istedikleri galibiyeti alacaklardır. Zayıf rakibi karşısında olağanüstü kadrosuyla bol gollü bir galibiyet alacaklarını düşünüyoruz. Bahis tercihlerinde Fransa yanıltmayacaktır.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna