Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu

Hangi turnuvaya katılırsa katılsınlar bulundukları yerde favori olan İtalya ve İspanya’nın yer aldığı bu grupta, iki Ülke 13’er puanla zirvedeler. Ardından gelen İsrail 9, Arnavutluk 6, Makedonya 3 ve son olarak Liechtenstein’n 0 puanı bulunuyor.

Bu sıralamadan anlaşılacağı üzere de İspanya ve İtalya Rusya için oldukça avantajlılar.

Makedonya – İspanya

Kadro ve oyun olarak asla kıyaslanmayacağız iki takımın mücadelesinde, İspanya deplasmanda olsa da maçın favorisi durumunda. İtalya’nın grup sonuncusuyla oynaması İspanya’ya kazanmaktan başka şans vermiyor. 2,5 üst  tercihi karşılaşma için doğru seçenekler arasında.

İtalya – Liechenstein

Konuk ekibin içerde en ufacık şansı bulunmuyor. İtalya iç sahadaki fikstür avantajını en iyi şekilde değerlendirecektir.

İsrail – Arnavutluk

Bu grubun en zorlu mücadelesi olacağını düşündüğümüz bu karşılaşmada rakibini konuk edecek olan İsrail her ne kadar kendi saha ve seyirci avantajı ile oynamış olsa da, Arnavutluk bu deplasmanda rakibiyle arasında olan 3 puandan dolayı, oyunu bırakmamak için elinden geleni yapacaktır. Arnavutluk kaybettiği takdirde, grup avantajını kaybettiğini bildiği için ilk yarıda alt tercihi de kulağa hoş geliyor.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna