Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu

İspanya’nın Rusya vizesi aldığı bu grupta, 25 puana ulaştığını biliyoruz. Bunun yanı sıra İtalya da şu anda 20 puanla grupta 2.sırada ve, İtalyanlarda play-off’u garantiledi. Bu grupta zaten kuralar çekildiğinde ya İspanya ya da İtalya’nın grup aşamalarından sonra bu duruma geleceği belliydi.

Tabii İspanya’nın grup aşamasında daha da formda bir performans sergilemesi takımı Rusya’ya attı. Sonuç olarak bu grubun olayı bitmiş durumda. Sadece İtalya, en iyi 2.liği’nin yanı sıra, burada alacağı puanı da yükselterek işi daha garantilemek isteyecek.

Bu grupta bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarda;

Arnavutluk – İtalya

Konuk ekip İtalya puan almak için bu deplasmanda olacak. Ev sahibi ise oynayacağı son karşılaşmada gücünü sahaya yansıtmak isteyecektir. İki takımında sıkacağı karşılaşmada, gollerin ön planda olmasını bekliyoruz.

Makedonya – Liechtenstein

Grubun iki iddiasız takımın mücadelesinde de ev sahibi Makedonya’nın avantajı çok daha fazla olacaktır. Hem kadro olarak hem de oyun olarak Makedonların üstün oldukları bir gerçek. Bu akşam da bunu kullanıp maçı alacaklardır.

İsrail – İspanya

Konuk ekip İspanya için grup süreci tamamlanmış durumda. Kendi sahasında oynayacak olan İsrail, iç sahada oynayacağı son karşılaşmadan galip ayrılmak isteyeceklerdir. İspanya’nın artık Rusya da olması bu deplasmanda takımın rotasyona gitmesine sebep olabilir. Bu durumda İsrail’in işini kolaylaştıracak olan bir durum. İspanya’nın favori çıkacağı karşılaşmada, İsrail’in sürpriz yapması şaşırtıcı olmaz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna