Dünya Kupası Avrupa Elemeleri E Grubu

Tüm grupları değerlendirdiğimizde tam 5 takımın iddiasının olduğu bu grupta lider Polonya 13 puanla Rusya için vizesini onaylatmış durumda.

E Grubu’nda 7’şer puanı bulunan Karadağ ve Danimarka 2.ve 3.sırayı paylaşırken, 6’şar puanı bulunan Romanya ve Ermenistan da 4.ve5.sırayı paylaşıyorlar. Grupta herhangi bir iddiası kalmayan Kazakistan ise 2 puanda ve grup sonuncusu konumunda yer alıyor. Puanları bakıldığı anlaşılacağı gibi her takımın oynayacağı karşılaşma oldukça önemli durumda.

Kazakistan – Danimarka

3 puana yakın olan ve zayıf bir rakiple oynadığı için avantajlı olan konuk ekip, bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılıp avantajını devam ettirmek isteyecektir. Bunu da yapacak gücü var.

Karadağ – Ermenistan

Grup düğümün çözüleceği karşılaşmada iç sahada oynayan Karadağ’ın ciddi bir avantajı bulunuyor ancak Ermenistan da eğer kaybederse ciddi bir avantajı yitireceğinin de farkında. Oldukça zor bir karşılaşma ancak ev sahibi maç favori olarak çıkacaktır.

Polonya – Romanya

Her ne kadar Polonya grup aşamasını tamamlamış olsa da rakibine bu maçı kolay kolay vermez. Romanya’nın göstereceği performans ilerleyen süreçte ki kaderini belli edecek ve Romanya direnecektir. Grubun en zorlu maçlarından birisi olan bu karşılaşmada karşılıklı gol düşünülebilir.

BONUS: 700TL 'YE KADAR 200%
Oyna