Dünya Kupası Avrupa Elemeleri E Grubu

Dünya Kupası Avrupa Elemleri E Grubu’nda geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalarda, Danimarka, deplasmanda Karadağ’ı geçerek oldukça önemli bir galibiyet aldı. Karadağ bu maçı kazanmış olsaydı önemli bir avantajı da cebine koymuş olacaktı, ki artık bu avantaj Danimarka’nın eline geçmiş oldu.

Kazaklar, Romanya’ya deplasmanda boyun eğerken, iki takımında artık bir şansının kalmadığını belirtmemiz gerekiyor. Rusya vizesi için önemli bir avantajı cebine koyan Polonya ise deplasmanda, grubun zayıf takımı  Ermenistan karşısında 6 gollü bir galibiyete imza atmış oldular. Bu gruta dengeler şu anda karışmış durumda. Polonya, Danimarka ve Karadağ 3’lüsünden bir Rusya’ya diğeri play-off’a ve biri de evine dönecek. Bu nedenle heyecan dozu yüksek olacak bir turnuva izleyeceğiz.

Danimarka – Romanya

Dünya Kupası şansı için son iki maç kala Karadağ galibiyeti ile kendini birden yukarılara atan Danimarka, iç sahada oynayacağı karşılaşmada diğer maçlardan alınacak skorlara göre kendini birden Rusya da bulabilir ancak bunun için Polonya’nın mağlup olması gerekiyor. Bu da zor bir ihtimal olsa da, Danimarka, 1 puan bile alsa play-off ta olacağı için iç sahada oynayacağı bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılacaktır.

Kazakistan – Ermenistan

Grubun iki zayıf halkası olan bu iki takımın prestij mücadelesi için çıkacak oldukları bu karşılaşmada, iki takımında kazanmak için oynayacaklarını düşünüyoruz. Bu durumda pozisyon ve skor anlamında sahaya yansıyacaktır. Gollü bir karşılaşma olma ihtimali oldukça yüksek olacak.

Polonya – Karadağ

Polonya artık sona geldi ve Rusya için her şey kendi ellerinde. Bu nedenle de kendi sahalarında alacakları galibiyetin ardından Dünya Kupası vizesi alacaklar. İşi buralara kadar getirmeyi başaran takımın, kendi sahasında kaybetmesi büyük bir sürpriz olur. Bu nedenle ev sahibi kazanacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna