Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu

11’er puanı paylaşan Sırbistan ve İrlanda Cumhuriyeti’nin yer aldığı grupta, iki ülke Dünya Kupası için oldukça ciddi sayılacak bir yolu geride bıraktılar. Bu iki takımın hemen arkasından gelen Galler ve Avusturya’nın da 7’şer puanı bulunuyor ancak 4 puanlık fark büyük gibi gözükse de kapanmayacak bir fark değil.

Bu grubun son sıra takımlarından Gürcistan’ın 2, Moldova’nın ise 1 puanı bulunuyor ve bu iki Ülke Dünya Kupası hayallerine çoktan veda ettiler.

Bu grupta bugün oynanacak olan maçlara baktığımızda ise, Moldova kendi evinde Gürcistan’ı ağırlarken, Avusturya’da İrlanda’nın konuğu olacak. Grubun son maçında ise Galler mutlak puan alması gereken karşılaşmada Sırbistan’ın konuğu olacak.

Moldova – Gürcistan

Grubun iki iddiasız takımının karşılaşmasında Moldova iç sahada avantajlı olsa da taraf bahsi açısından oldukça dengesiz olabilecek bir karşılaşma. Bu nedenle gol düşünmek doğru olacaktır.

İrlanda Cum. – Avusturya

Sırbistan ile girdiği liderlik yarışı ve grupta avantajlı olmak istiyorsa, ev sahibinin kesinlikle kazanması gereken bu karşılaşmada, konuk ekip Galler’le olan puan farkının açılmamasını istiyorsa buradan en az 1 puanla çıkmak zorunda. İki takımın da kontrollü bir oyunu tercih edeceğini düşünüyoruz.

Sırbistan – Galler

Günün merakla beklenen bu karşılaşmasında, iki takımın da şansı var ancak şu ana kadar göstermiş olduğu performansa bakıldığında ev sahibi bu karşılaşmanın favorisi. Ayrıca iki takıma kadro açısından da bakıldığında, gol tercihi de yanlış olmayacaktır.

Dünya kupası elemelerinin en iyi oranları her zamanki gibi Youwin’de.

Youwin Bonusları ile Kazandırıyor!
Yeni 600TL Bonus fırsatı ile kazanın!

Para Yatırma bonusları ve size özel yüksek hoşgeldin bonusu ile YOUWIN kazandırıyor!