Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu’nda lider Sırbistan’ın 18 puanı bulunuyor ve en yakın rakibi olan Galler’in 4 puan önünde. Bu durumda Sırbistan’a ciddi bir avantaj sağlıyor.

Galler’in arkasından gelen İrlanda’nın ise 13 puanı bulunuyor. Bu durumda da hem Galler ve İrlanda’nın en 2.olmak için yarışacakları ortada.

Yarın oynanacak olan karşılaşmalarda;

Gürcistan – Galler

Grubun zayıf olan takımları arasında yer alan Gürcistan’ın zaten yukarılarda olmasını pek de beklemiyorduk. Takım olarak ellerinden geleni yapmaya çalışmış olsalar da hem oyuncu kalitesi hem de kadro kalitesi düşünüldüğünde yerlerini yadırgamamak gerekiyor.

Konuk Galler içinde bulunduğu kritik durumun farkında olarak karşılaşmaya çıkacaktır. Bu durumda da bu mücadeleden 3 puanla ayrılmak için ellerinden geleni yapacaklar. Konuk  Galler istediği puanı alacaktır.

Avusturya – Sırbistan

Ev sahibinin az da olsa şansı var ancak bu şansın sadece kendi ellerinde olmaması durumu Avusturya adına oldukça zorlaştırıyor. Konuk ekipte elinde olan avantajı bilerek sahaya çıkacaktır. Buradan beraberlikle ayrılmaları bile Sırbistan için oldukça iyi olur. Son maçlarını da kendi sahalarında oynayacak olmalarından dolayı, Sırbistan eğer çok büyük bir aksilik yaşamazsa Rusya’ya gidecektir.

Konuk ekibin oyunu tutacağını düşünebiliriz. Bu durumda da ilk yarısının alt olma olasılığı oldukça yüksek. Bunun yanı sıra yine Sırplar oyunun genelinde de maçı sıkı tutacaklardır. Skor yönünden zayıf bir mücadele olabilir.

İrlanda – Moldova

Rusya şansını sonuna kadar götürmek isteyen İrlanda, bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı kesin olarak gerçekleştirecektir. Şu ana kadar galibiyeti bulunmayan konuk ekibin buradan sonra işi oldukça zor olur. Bundan sonraki mücadelede Galler deplasmanına en azından moralli gitmek isteyecekler; çünkü orada işleri çok daha zor olacaktır. İrlanda rahat rahat kazanır.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna