Dünya Kupası Avrupa Elemeleri C Grubu

Almanya’nın 15 puanla artık Rusya için geri sayıma geçtiği bu turnuvada, Kuzey İrlanda, Panzerlerin hemen arkasında 10 puana sahip ve Çek Cumhuriyeti de 2 puan geriden bu ülkeyi takip ediyor ve 3.sırada bulunuyor.

Azerbaycan ise bu grupta 7 puanla 4.sırada ve yukarısı için ufak da olsa bir şansı var ancak bunu gerçekleştirmesi oldukça zor. Gruba vedasını gerçekleştirmiş olan iki takımdan Norveç’in 3, San Marino’nun ise henüz puanı bulunmuyor.

Azerbaycan – Kuzey İrlanda

İki takım için de oldukça önemli bir karşılaşma. Ev sahibi bu maçı kazandığı takdirde, grup 2.si ile aynı puana yükselecek ve bu kritik virajı oldukça avantajlı bir şekilde tamamlamış olacak. İç sahada seyirci desteğini de arkasına alacak olan ev sahibi, maçın favorisi durumunda. Kuzey İrlanda, her ne kadar 2.olsa da bu deplasman ters gelebilir.

Almanya – San Marino

Karşılaşmayla ilgili detaya girmeye gerek yok. Almanya yine tarihi bir skora gidebilir.

Norveç – Çek Cumhuriyeti

Konuk ekip Çek Cumhuriyeti de Azerbaycan gibi alttan gelerek kritik bir durumda. Muhtemelen Çekler, Azerbaycan’ın kendi evinde kazanacağını düşünerek, Norveç’i deplasmanda yenmek isteyeceklerdir. Norveç eski gücünde olmasa da yine de içerde dişli bir takım ve bu karşılaşmada da ellerinden geleni yapacaklardır. Taraf bahsinin riskli olacağı bu karşılaşmada, karşılıklı gol cebe atılabilir.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna