Dünya Kupası Avrupa Elemeleri C Grubu

Almanya’nın 24 puanla lider götürdüğü bu grupta, Kuzey İrlanda 19 puanla 2.sırada yer alıyor. Bu iki takımın arkasından gelen Azerbaycan’ın puanı ise 10. Bu da demek oluyor ki Almanya ve Kuzey İrlanda bu gruptan bir üst tura çıkmak için yeteri kadar puan toplamışlar.

Oynanacak olan iki karşılaşmada da grubun dinamiği değişmeyecektir. Yüksek bir olasılıkla Almanya’ya Rusya vizesini tamamlarken, Kuzey İrlanda’da play-off’a kalacak. Bu grupta yarın oynanacak olan maçların programı şu şekilde;

Azerbaycan – Çekya

İki takım da en iyi puanları toplayıp bu ligi 3.bitirmek isteyeceklerdir ancak  bu iki maçın sonunda iki takımında 2.olma şansları kalmadı. Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmaya favori olarak çıkıp, iç sahada maçı kazanacaktır. Çekya’nın zor bir deplasmanda olacağını söyleyelim.

Kuzey İrlanda – Almanya

Almanya rakibine 5 puanlık bir fark atmış durumda ama matematiksel de olsa, ev sahibinin bir şansı var. Bunu da görmezden gelemeyiz. Bu grupta beklenildiğinden daha iyi bir oyun ortaya koyarak grubu üst sıralarda tamamlamayı başaran Kuzey İrlanda, iç sahada Almanya karşısında dirençli bir oyun ortaya koymak isteyecektir. Konuk ekip ise gittiği her yerde oynayacağı maçların favorisi olur ancak yarın Almanya zorlanabilir.

San Marino – Norveç

Ev sahibi grubun son sırasında yer alıyor. Zaten maçlar başlamadan önce San Marino’nun grubun en alt kısmında yer alacağı belliydi. İki takımda prestij maçına çıkacak. Konuk ekip Norveç karşılaşmayı kazanacaktır. Gollerin ön planda olacağı bir karşılaşma olma ihtimali yüksek.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna