Dünya Kupası Avrupa Elemeleri B Grubu

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri B Grubu’nda Rusya’ya direkt gidecek olan takım, Portekiz ve İsviçre arasında oynanacak olan karşılaşmadan sonra belli olacak. 9 maçlık dilim sonunda İsviçre’nin 27, Portekiz’in 24 puanı bulunuyor.

Bu karşılaşmanın ardından çıkacak sonuçtan sonra, iki takımdan biri Dünya Kupası’na giderken, bir diğeri de play-off’a gidecek. Bu iki takımın ardından gelen Macaristan, Faroe Adaları, Letonya ve Andorra ülkeleri ise artık diğer seneyi beklemek zorunda.

Portekiz – İsviçre

Grubun genelinde oldukça etkili performanslar sergileyen Portekiz ve İsviçre grubun son maçında, gecenin en kritik maçına çıkacaklar. İç sahada oynayan Portekiz de mücadelenin favorisi olacak. Hem Ronaldo’nun sakatlığının düzelmesi hem de takımın bu tip karşılaşmalarda olumlu skorlar alabilmesi, Portekiz’i bu karşılaşma için daha şanslı bir hale getiriyor.

İsviçre’ye beraberliğinde yetiyor olması, konuk ekip için bu durumu ciddi bir avantaj haline getiriyor. Bu nedenle oyun boyunca doğru bir şekilde savunma yapmak isteyecek olan bir takımla karşı karşıya kalacağız. Yine de Portekiz iç sahada maçı kazanacaktır.

Macaristan – Faroe Adaları

Her yerinde gol kokan bir karşılaşma olacaktır. İki takımında prestij için çıkacağı karşılaşmada, ev sahibi rakibine oranla çok daha güçlü durumda ve bunu da kullanıp skor üstünlüğünü ellerine almak isteyecekler. Karşılıklı gol de düşünülebilir.

Letonya – Andorra

Yukarıdaki yorumların tamamını aşağıya taşıyabiliriz. Mental olarak iki takımda aynı durumda. Gol ön planda olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna