Dünya Kupası Avrupa Elemeleri B Grubu

Bu grubun son iki maç kala tamamlandığını dile getirebiliriz. İsviçre grup maçlarında çok ciddi bir performans sergileyerek tam 24 puan topladı ve en yakın rakibi olan Portekiz’in 3 puanda önünde bulunuyor. Buradaki mücadele iki takımın arasında geçecek. Oynanacak maçların ardından bir takım doğrudan Rusya vizesi alırken, diğer takım play-off’lara kalmış olacak. Tabii 3 puan önde olan İsviçre bunun için ciddi bir avantajı eline geçirmiş durumda.

Bu grubun son maçında oynanacak olan Portekiz ve İsviçre arasında geçecek olan mücadele final niteliğinde olacaktır. İki takımında Rusya şansını son maça bırakmak isteyeceklerinin altını çizelim.

Faroe Adaları – Letonya

İki takımında herhangi bir şansı bulunmuyor. Oynayacakları iki maçta da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklardır. İki ülkede maçlara rahat çıkacak. Bu durumda skorlara yansıyacaktır. Gollü bir karşılaşma olmasını bekliyoruz.

Andorra – Portekiz

Grubun zayıf takımlarından olan ev sahibi Andorra’nın Portekiz karşısında şansını zorlayacağını düşünüyoruz ancak konuk Portekiz bu mücadeleden ne yapıp edip 3 puanla ayrılmak isteyecektir. Bu maçın ardından Portekiz de İsviçre ile final maçına çıkacak olan takım bir şekilde bu karşılaşmayı alacaktır.

İsviçre – Macaristan

Ev sahibi İsviçre grup mücadelelerinde göstermiş olduğu performansla Dünya Kupası vizesini almayı hakketti. Macaristan takımının her ne kadar güçlü bir takım olduğunu bilsek de İsviçre eline gelen bu fırsatı tepmek istemeyecektir. Bu maçın ardından Portekiz deplasmanına gidecek olan çok zor bir karşılaşmaya çıkacağını biliyor. Bu durumu hafifletmek içinde iç sahada 3 puan alması gerektiğinin fazlasıyla farkında olacaklar. Ev sahibi kazanacaktır.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna