Dünya Kupası Asya Elemeleri A ve B Grupları

fifa 2018 Asya
Dünya Kupası Asya Elemeleri A Grubu’nda İran, 21 puanla lider durumda ve Dünya Kupası vizesini aldı. İran’ın arkasında gelen Güney Kore, Suriye ve Özbekistan arasında geçen yarış ise grubun dinamiklerini son ana kadar devam ettirecek.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarda;

Katar, Çin’i konuk ederken, Güney Kore’de Özbekistan deplasmanına konuk olacak ve son olarak da İran kendi evinde Suriye’yi ağırlayacak. Bu karşılaşmalarda İran maçın favorisi olurken, Katar ve Çin arasında geçecek mücadele de karşılıklı gol açısından oldukça uygun olacaktır. Özbekistan ve Güney Kore arasında geçecek mücadele grup dinamiklerini etkileyeceği için ve iki takımda kazanmak zorunda olduğu için karşılıklı gol tercihini bahis tercihleriniz arasına alabilirsiniz.

Asya Elemeleri B Grubu’nda da heyecan aynı şekilde devam ediyor. Bu grupta da lider Japonya 20 puana ulaştı ve ciddi bir avantajı cebine koydu. Japonya’nın ardından gelen S.Arabistan ve Avsutralya’nın 16’şar puanı bulunurken, B.Arap Em.nin de puanı 13. B durumda da 3 takımın potaya girme şansı oldukça yüksek.

Bugün oynanacak olan karşılaşmalarda Irak – B.Arap Em. Karşılaşmasında konuk ekip, şiddetle ihtiyacı olduğu 3 puanı alacaktır. Diğer türlü çıkacak olan sonuçta, konuk ekip bir daha bu durumu telafi edemeyecek.

Diğer maçta S.Arabistan ve Japonya kritik bir karşılaşmaya çıkacaklar ve ev sahibi kazanırsa, puanını liderle aynı duruma getirecek. Bu karşılaşmada karşılıklı gol için oldukça uygun olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna