Derbinin Haricinde Tek Maç

Spor Toto Süper Lig’in 30.haftasında bugün oynanacak olan Beşiktaş – Fenerbahçe derbisi haricinde günün ilk maçı Rizespor ve Bursaspor arasında geçecek.

Geçtiğimiz hafta kendi sahasında Galatasaray’dan tam 5 gol yiyen Bursaspor’un oyun olarak ligi bıraktığını rahatlıkla görmüştük ve çoğu oyuncunun da lige karşı herhangi bir motivasyonunun kalmadığı da ortaydı. Karşı tarafta ise ligde kalmak adına yoğun bir çaba harcayan bir takım var.

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe deplasmanında son dakika yediği gole engel olsaydı, bu maçta alacağı 3 puanın çok daha değerli olacağı bu tabloda Rize’nin işi artık çok zor anacak bu karşılaşma takımın ufak da olsa umudunun devam etmesi açısından oynayacağı son karşılaşma olacak.

Kendi saha ve seyirci avantajını da arkasına alıp, bu maçtan istediği 3 puanı alacağını düşündüğümüz ev sahibi için başka bir seçenek gözükmüyor. Ev sahibi tercihin yanı sıra karşılıklı gol tercihi de denenebilir anacak geçtiğimiz hafta karşı sahaya bile geçemeyecek derecede olan Bursasporlu oyuncuların bu hafta birden değişiklik göstermesi sürpriz olurdu

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna