Cumartesi Gününün Sıcak Maçları

Norveç ve İsveç

16.haftasına girecek olduğumuz Norveç Ligi’nde Rosenburg ve Brann takımlarının zirve mücadelesi oldukça çekişmeli bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Brann’ın Valerenga’yla berabere kalması her ne kadar takıma yara aldırsa da arada bulunan 2 puanlık fark kapanacak türden.

Bu haftanın açılış karşılaşmasında ise 4 takım puan mücadelesi için sahaya çıkacak. Lider kendi sahasında Sandejford’u ağırlarken, Molde’de         Aalesund deplasmanında olacak.

Rosenburg – Sandejford

Lider 2. ile olan puan farkının kapanmaması için elinden geleni sahaya yansıtıp, kazanmak için çıkacaktır. Kaybederse de başına geleceklerin farkında olacağından dolayı, sürpriz olmasına izn vermeyip, bu maçı 3 puanla kapatmanın hesapları içine girecek.

Aalesund – Molde

Yukarı tırmanmak isteyen iki takımın mücadelesinde iki takımda kazanmak için oynayacak. Taraf bahsinin sıkıntı olabileceği karşılaşmada karşılıklı gol oldukça uygun görünüyor.

 

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna
İsveç Ligi’nde de şampiyonluk yarışı yukarıya oynayan takımların puan farklarının az olmasından dolayı tam gaz devam ediyor. Malmö’nün 30 puanla lider götürdüğü ligde 27 puanla arkasından gelen Norrköping, zirvenin hemen ensesinde yer alıyor. 3.Sirius’un, 2.Östersund’un ve 5.olan AIK’nın 22 puanı da oldukça yakın olduğundan eğer bir kopma olmazsa zirve yarışı son haftaya kadar devam edecek gibi duruyor.

Bu haftanın maçlarında Örebro, Hammarby deplasmanında olurken, AFC Eskilstuna da Sirius deplasmanında olacak. Cumartesi günün son maçı ise Hacken ve Malmö arasında geçecek.

Hammarby – Örebro

Puan olarak 18 puanı paylaşan iki takımın mücadelesinde iki takımda hem gol atan hem de gol yiyebilen takımlar olarak ön plana çıkıyor. Bu genellemenin bozulacağı düşünmüyoruz. Bahis tercihlerinizi gol üzerine kurabilirsiniz.

Sirius – AFC Eskilstuna

Zirve yarışında çok ciddi bir mücadele içinde olan ev sahibi, son sıraya demir atan rakibi karşısında zorlanmadan kazanacaktır. Ev sahibi sürprize izin vermez.

Hacken – Malmö

Lider oldukça önemli bir karşılaşmaya çıkıyor. Ev sahibinden alacağı bir yarayı ilerleyen haftalarda temizleme konusunda sıkıntılar yaşayabilir. Bu nedenle çok dikkatli olması gerecek. İlk yarı sonucuyla beraber karşılıklı golü de düşünebilirsiniz. Ev sahibinin puan kaybetmemek amacıyla oyunu da tutabileceği ihtimaline karşılık alt tercihi de olabilir ancak konuk ekibin ligin en çok gol atan takımlarından biri olduğunu da unutmayalım.

Youwin Bonusları ile Kazandırıyor!
Yeni 600TL Bonus fırsatı ile kazanın!

Para Yatırma bonusları ve size özel yüksek hoşgeldin bonusu ile YOUWIN kazandırıyor!