Cenk Tosun İçin Geri Sayım Başladı

Beşiktaş’ın golcüsü Cenk Tosun bildiğiniz gibi ligin 2.yarısını Premier Lig’de geçirmeye hazırlanıyor.

Everton kulübü oyuncuyla ilgili son tekliflerini iletip artık Beşiktaş’tan gelecek haberi beklemeye başladılar. Tabii son söz muhtemelen Kara Kartal’da olacaktır.

İş buralara kadar gelmişken, bu transferden olumsuz bir sonuç çıkması hem Cenk için hem de Beşiktaş için pek de iyi olmaz. Oyuncunun bundan sonra takıma uyumu konusunda da sıkıntı yaşayabilir. Bu nedenle kısa bir süre Everton – Cenk Tosun birlikteliğini değerlendireceğiz.

Bugün çıkan önemli bir habere göre de, Everton Cenk’ten sonra milli oyuncu Arda Turan’ın da peşine düşmüş. Barcelona’da forma şansı bulamayan ve kadroda düşünülmeyen Arda’yı kadrosuna katmaya  çalışan Everton, oyuncunun yıllık ücretinde kolaylık sağlanması halinde bu oyuncu da kadrosuna katabilir. Bildiğiniz gibi daha önce Premier Lig ekiplerinden Arsenal de Arda Turan’la ilgilenmiş ancak bu transfer gerçekleşmemişti.

Serie A’da zor günler geçiren Milan’ın da Arda Turan’la ilgilendiği İtalyan basınında sıkça yer almaya başladı. Teknik direktör değişikliğinin ardından hala toparlanamayan Milan, kadrosunu daha da güçlendirmek için böyle bir hamle yapabilir.

BONUS: 900TL 'YE KADAR 150%
Oyna