Bursaspor’da Kan Değişikliği

Kendi sahasında Galatasaray’a 5-0’lık skorla yenilen Bursaspor da teknik direktör Mutlu Topçu, maçın ardından yaptığı basın toplantısında görevini bıraktığını açıkladı.

Bu sene teknik direktör değişimi konusunda zirve yapan ve bir türlü tutunamayan Bursaspor, sezona o kadar iyi başlamasına rağmen, 2.yarının ardından derin bir çöküşe geçti. İlk yarı bitiminde ilk 5’in içinde olan takım, 2.yarnın başlamasıyla beraber hem içerde hem de dışarıda puan kayıpları yaşayarak dibe vurdu.

Gelinen noktada da geçtiğimiz hafta Akhisar deplasmanında bu hafta da kendi evinde 5 yiyen Bursaspor, iki haftada toplam 10 gol yiyerek aslına bakıldığında elinde bulundurduğu oyuncu kadrosuna bakıldığında beklenmedik bir performansa da imza atmış oldu.

Galatasaray karşılaşması öncesi biz de yaptığımız yorumlarda takımın Galatasaray maçında yaşanılan bu olumsuzlukların ardından bu maçta bir reaksiyon vereceğini düşünmüştük ancak oyuncuların lige veda etmiş hali karşısında reaksiyonu teknik direktör Mutlu Hoca vermiş oldu. Bu saatten sonra belki ligde Bursaspor adına bir şey olmayacak ama önümüzdeki sezon yönetimin oyuncular bazında ciddi bir karar alması gerekiyor.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna