Burak Yılmaz Yuvaya Döndü

Trabzonspor’da beklenen gerçekleşti ve Bordo Mavili takım yıldız oyuncuyu kadrosuna kattı. Hafta sonunda Konyaspor’la oynayacağı maç öncesi hazırlıklarına devam eden Trabzonspor da Burak Yılmaz’ın kadroda olması bekleniyor.

Trabzon’a adım atar atmaz ayağının tozuyla da idmanlara başlayan Burak Yılmaz’ın önce eski hocası Ersun Yanal’la kısa bir görüşme yaptığı ardından da idmanlara başladığı biliniyor.

Eğer hatırlayacak olursanız 2011-2012 sezonunda Şenol Güneş’in çalıştırdı Trabzonspor, sezon sonuna kadar Fenerbahçe’yle çok ciddi bir yarışın içinde olmuş ancak şampiyonluğu Fenerbahçe’ye kaptırmıştı.

Bu transfer dönemi boyunca adı bir süre Beşiktaş’la da anılan ancak Kara Kartal’ı taraftarların veto ettiği oyuncuyu almaktan vazgeçen Siyah Beyazlı yönetim, kadrosuna Negredo’yu katmıştı.

Bu sene Ersun Yanal’ın sistemiyle de uyum sağlayacağını düşündüğümüz Burak’ın arkasında oynayan orta sahanın da kuvvetli olması, kendisi için önemli bir şans olacaktır. Yani kısacası Bordo Mavili takım bu transferler beraber önemli bir başarıya imza atmış oldu.

Trabzonspor’un transfer dönemi bitene kadar 1 veya 2 oyuncuyu daha kadrosuna katmak istediğini de söyleyerek Bordo Mavili takımla ilgili haberimiz bitiyoruz.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna