Bundesliga’da Yeni Hafta

Geride bıraktığımız 20 hafta sonunda Bundesliga rakiplerine çok ciddi bir fark atan Bayern Münih, yoluna kayıpsız bir şekilde devam ediyor.

Bundan sonraki süreçte de takımın buradan aşağı inmesi zor olacaktır. Bu ligde de muhtemelen bundan sonraki süreçte zirveye oynayan takımlar, Şampiyonlar Ligi’ne kalmak için mücadelelerine devam edeceklerdir. Burada değişimler olabilir ancak yukarıda herhangi bir değişimin olması zor olur.

Haftanın karşılaşmalarında;

E.Frankfurt – M.Gladbach

İki takımda geçen haftayı galibiyetle kapattılar ve haftayı 3’er puanla bitirdiler. Puan olarakta birbirlerine yakın olan takımlardan kaybeden için telafisi zor olacak karşılaşmada, kazanan büyük bir avantaj yakalamış olacak. İki takımında skora katkı yapacağı bir mücadele bekliyoruz.

B.Münih – Hoffenheim

Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı her karşılaşmasının favorisi olmaya devam edecektir. Bu nedenle de iç sahada oyunun mutlak favorisi Bayern olacaktır. Yine skor anlamında tatmin edici bir karşılaşma olmasını bekliyoruz.

Dortmund – Freiburg  

Haftanın yine zorlu geçecek mücadelelerinden biri olan bu karşılaşmada, ev sahibi galibiyete yakın olan taraf olacaktır. Konuk ekip formda da olsa, bu karşılaşmadan puanla ayrılamaz ancak skor üretebilir.

Köln – Augsburg

Son sıradaki Köln’ün kazandığı her maç sürpriz niteliğinde oluyor. Bu nedenle konuk ekip deplasmanda da olsa kaybetmeyecektir. 

Leipzig – Hamburg

Ev sahibi son sıralardan kurtulmaya çalışan rakibi karşısında bir şekilde elinden gelen mücadeleyi sergileyerek kazanmasını bilecektir. Tabii bir de puan dengesi de Leipzig’i kazanmak zorunda bırakıyor. Bu nedenle ev sahibi kaybetmeyecektir.

Stuttgart – Schalke

Zirveyi yakından ilglendirecek olan karşılaşmada, konuk ekip puan kaybetmek istemeyecektir. Bu nedenle de işleri sıkı tutmak zorunda kalacağı bir karşılaşma olacak. İki takımın son durumlarına baktığımızda ve bunun yanı sıra maçın kendi içindeki dinamikleri değerlendirildiğinde, karşılıklı goller mücadele için uygun görünüyor.

W.Bremen – Hertha Berlin

Haftanın yine zor maçlarından biri olan bu mücadelede de bir taraf kazanır demek, pek de anlamlı olmaz. Bu nedenle gole odaklanmak çok daha doğru olur.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna