Bundesliga’da Yeni Hafta Tamamlanıyor

Bu haftanın açılış karşılaşmalarında, Köln kendi sahasında Wolfsburg’u 1-0’lık skorla geçerken, E.Frankfurt ve Schalke sahadan 2-2’lik beraberlikle ayrılan taraflar oldular.

Ligin zirvesinde bulunan Bayern bizi yanıltmayarak deplasmanda da olsa kazanmayı başararak, bu haftada 3 puanı hanesine yazdıran takım oldu. Oynanan diğer karşılaşmalarda, Augsburg ve Freiburg’da yine haftayı 1’er puanla tamamlarken, M Gladbach’ta kendi sahasında, Hamburg’u 3 golle geçmeyi başaran taraf oldu.

Günün kalan mücadelelerine baktığımızda;

Hannover – Leverkusen

Son haftaların formda takımı Leverkusen bu hafta da oyunun favorisi olmayı başaracaktır. Konuk ekip deplasmanda olsa da kaybetmez. 11 maçtır kaybetmeyen Leverkusen ve ev sahibi bu karşılaşmada skora büyütme anlamında da verimli olabilirler.

Leipzig – Herta Berlin

Haftanın yine önemli karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede, ev sahibi kazanmak için sahaya çıkacaktır. İki takımında skora katkı yapacağı bir oyun olur. İki takımın son oynadıkları karşılaşmaların ikisinde de gülen taraf ev sahibi oldu ve Bundeliga için 2017 yılının son maçı olacak bu karşılaşmada, ev sahibi yine gülen taraf olacaktır.

BONUS: 1000TL 'YE KADAR 100%
Oyna