Bundesliga’da Hafta 9

Bundesliga’da şu anda lider durumda olan B.Dortmund 19 puana sahip ve takım lig bazında bir yandan da Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmesine rağmen pozitif işlere imza atan bir takım.

Dortmund’un arkasından gelen Bayern’in 17, Leipzig’in 16, Hoffenheim’in 15, M. Gladbach’ın 14 ve Schalke’nin de 13 puanı bulunuyor.

Haftanın karşılaşmalarında;

Schalke – Mainz

Konuk ekip kazandığı takdirde puanını rakibiyle eşitleyecek olsa da, iç sahada kendi seyircisi önünde oynayacak olan ev sahibi buna izin vermeyecektir.

Augsburg – Hannover

Ligin orta sıralarında yer alan iki takımında puanları aynı. Bu da karşılaşmanın zorluk derecesinin yukarılara çıkmasına sebep olacaktır. Ev sahibi avantajlı olsa da, karşılıklı goller için uygun bir mücadele olacaktır.

E.Frankfurt – Dortmund

Hafta arası Şampiyonlar Ligi mücadelesi oynayan takım, zor bir deplasmana gidecek ve hafta arası oynadığı karşılaşma takımın oyununa etki edecektir. Bu nedenle hem ev sahibi hem de konuk ekip skor üreteceklerdir.

M.Gladbach – Leverkusen

Zirve mücadelesi veren ev sahibi karşılaşmaya favori olarak çıkacak. Tabii konuk ekipte yaban atılacak bir takım değil ancak denge ev sahibinden yana olacaktır.

Leipzig – Stuttgart

Bundesliga da hafta arası Şampiyonlar Ligi’nde maç oynayan başka bir takımda Leipzig. Bu hafta kendi sahasında ağırlayacağı rakibi karşısına 3 puanla çıkacak olsa da, konuk ekip rakibinin yorgunluğundan faydalanıp skor üretecektir.

Hamburg – Bayern Münih

Konuk ekip zor da olsa, kadro gücü ve oyuncu kalitesiyle mücadeleden 3 puanla ayrılmayı başaracaktır.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna