Bundesliga’da 30.Haftanın Diğerleri

Dün başlayan Almanya Bundesliga Ligi’nde 6 karşılaşma oynandı ve lider Bayern Münih’in kendi sahasında berabere kaldığı haftada, Dormund zorlu geçmesini beklediğimiz M.Galdbach karşısında 3 puana 3 golle ulaşırken, W.Bremen’de deplasmanda İgnolstadt’ı 4-2 mağlup etmeyi başardı.

Oynanan diğer karşılaşmalarda ise Herta Berlin kendi sahasında Wolfsburg önünde kazanmasını bildi ve 3 puanı cebine koydu. Yine iç sahada kazanan Frankfurt, Augsburg’u 3 golle geçerken, Darmstadt’ta deplasmanda olmasına rağmen sürprize imza atarak Hamburg’u 2-1 mağlup etti.

Bugün ise bu ligde 2 karşılaşma oynanacak.

Freiburg – Leverkusen

Freiburg’un çok daha avantajlı şekilde çıkacağı karşılaşmada, Leverkusen son derece kritik bir noktada ve ne yapıp edip 3 puanı almak zorunda. Taraf bahsinin sıkıntı olacağı bu karşılaşmda, Leverkusen’in ortaya koyacağı performans maçı belirleyecek. Bu nedenle de maçı canlı olarak takip edip, tercih yapmak çok daha doğru olacaktır.

Schalke – Leipzig

Liderin berabere kaldığı haftada, puan almak isteyecek olan lig 2.si konuk ekip zor bir karşılaşmaya çıkacak ve Schalke’nin de kolay lokma olmayacağını düşündüğümüzde karşılıklı gol en mantıklı olan seçenek olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna