Bundesliga’da 29.Hafta

Bundesliga da fişi çeken Bayern’in haricinde, Schalke, Dortmund ve Leipzig arasında Şampiyonlar Ligi için kıyasıya bir mücadele yaşanıyor.  

Tabii bu da aralarındaki puan yakınlıklarından dolayı lig sonuna kadar yukarıda oynanan maçların tansiyonunu arttıracaktır.

Haftanın maçlarında;

Hannover – W.Bremen  

Lig de alt alt konumlanan iki takımın mücadelesinde ev sahibi avantajlı olacaktır ancak konuk ekibinde maça asılacağı net bir şekilde ortada. İki tarafta tabelayı hareketlendirecektir.

Augsburg – Bayern

Konuk ekip deplasmanda da olsa kazanır. Puan farkı Bayern’I etkilemeyecektir. 

Freiburg – Wolfsburg  

Ev sahibi alt sıralarda rakini göre çok daha rahat bir durumda ancak konuk ekin ne yapıp edip kazanması gerekiyor ve eğer bu maçı da kaybederse telafi edemeyeceği bir durumun içine girmiş olacak, ki bunun olmasını istemezler. 90 dakika sonunda kazanamasa bile kaybetmek istemeyeceklerdir. 

Köln – Mainz

Küme düşme hattının içerisinde bulunan iki takımın mücadelesi oldukça sıkıntılı ama diğer maçlar göz önüne alındığında ev sahibinin iç sahada ciddi bir avantajı olacaktır.

M.Gladbach – Herta Berlin

Haftanın skor anlamında tatmin edici karşılaşmalarından biri olacaktır. İki orta sıra takımının da skor bulmasını bekliyoruz.

Hamburg – Schalke  

Konuk ekip ligin son sırasında demir atan rakibi karşısında haftayı 3 puanla tamamlar.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna