Bundesliga’da 28.Hafta

Bayern Münih’in şampiyonluk için geri sayıma geçmiş olduğu dönemde şampiyonluk anlamında ipler zaten kopmuş durumda.

Bundesliga’da da diğer liglerde olduğu gibi Şampiyonlar Ligi için ilk 4’ün içinde olmak isteyen takımlar arasında ciddi bir yarış olur. Bir de küme düşmemeye oynayan takımlarda rakiplerine karşı beklenmedik sonuçlara imza atabilirler.  

Haftanın maçlarında;  

Hannover – Leipzig

İki tarafında skor anlamında oyuna katkı yapacağı bir karşılaşma bekliyoruz. Kazanmak için sahaya çıkacak olan iki takımın mücadelesinde bu beklenen olur.

Hoffenheim – Köln

Ev sahibi iç sahada son sıralardan kurtulmaya çalışan rakibi karşısında oyunu alacaktır.

Leverkusen – Augsburg

İlk 4 içinde yer alıp Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılmak isteyen ev sahibi bu mücadeleyi de boş geçmez. Leverkusen kazanacaktır.

Schalke – Freiburg

Şampiyonlar Ligi için uğraşan bir başka takım da Schalke. Bu nedenle bu maçı kaybetmemeleri gerekiyor. 90 dakika sonunda 3 puanı alan taraf olacaklardır.

Stutgart – Hamburg

Ev sahibi son sıralardan kurtulmak isteyen rakibi karşısında iç sahada rahat bir maç çıkarır ve 90 dakika sonunda oyunu kazanan taraf olur.

Bayern Münih – B. Dortmund

Her ne kadar ciddi anlamda arayı açan taraf ev sahibi olsa da, iki takım arasındaki rekabetten dolayı Bavyera temsilcisi bu maça çok farklı bakacaktır. Skor anlamında da tatmin edeceğini düşündüğümüz karşılaşmada, ev sahibi kazanacaktır.

Herta Berlin – Wolfsburg

Konuk ekibin durumu çok kritik ve küme düşme potasının kenarlarında dolanıyor. Bu nedenle bu maçı sıkmak zorundalar. Herta da iç sahada iyi oynayan bir takım. Skor anlamında oyunun zor çözüleceği bir mücadele olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna