Bundesliga’da 26.Hafta

Bundesliga’da bildiğiniz gibi lider Bayern Münih ligi neredeyse tamamlamış durumda. Bu ligde bu nedenle 2.,3.ve 4.lük mücadelesinin heyecanı her geçen hafta daha da artacaktır.  

Bu nedenle bu sıralamada yer alan, Schalke, Dortmund, E.Frankfurt ve Leverkusen’in mücadeleleri her hafta bıçak sırtı olur.

Haftanın karşılaşmalarında;  

Mainz – Schalke  

Konuk ekip deplasmanda da olsa son sıralardan kurtulmak isteyen rakibi karşısında 90 dakika sonunda kaybetmeyecektir.

Bayern Münih – Hamburg

Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı karşılaşmada hem kadro avantajıyla hem de oyun gücüyle kazanacaktır. Her ne kadar hafta arası da Beşiktaş’la karşılaşacak olsa da bu mücadele buna etki etmez.

Hannover – Augsburg

İki orta sıra takımının karşı karşıya geleceği mücadele haftanın riskli maçlarından biri olur. Bu nedenle maçın iki tarafa da gitme durumu var. Tehlikeli bir karşılaşma olur.

Hertha Berlin – Freiburg

Haftanın bir başka tehlikeli mücadelesinde iki takımda kazanmak için sahaya çıkacaktır. Ev sahibi bu mücadelede avantajlı olan tarafta olur.

Hoffenheim – Wolfsburg

Ev sahibi kendi sahasında zayıf rakibi karşısında 90 dakika sonunda kaybetmez ve yine skor anlamında tatmin edici bir mücadele olacaktır.

Leverkusen – M Gladbach

İki takımın da ön alanda etkili oyuncularının olduğunu düşünecek olursak, 2,5 üzerinin aşılması için uygun bir mücadele olur.

BONUS: 900TL 'YE KADAR 150%
Oyna